Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Meta запускає сповіщення Amber в Інстаграмi для пошуку зниклих дітей

1 червня, 2022 - 19:55
Фото Unsplash

Компанія Meta з 1 червня запускає систему сповіщень Amber в інстаграмі, щоб допомагати знаходити зниклих дітей, повідомляється на сайті Instagram у середу.

"У 2015 році Meta запустила сповіщення Amber у фейсбуці - відтоді вони в сотнях випадків допомогли успішно усунути загрозу для дітей у США та в усьому світі. Сьогодні Meta розширює горизонти сповіщень Amber і запускає їх в інстаграмі... Сповіщення Amber почнуть діяти в інстаграмі вже сьогодні і стануть повністю доступними протягом наступних декількох тижнів у 25 країнах, зокрема в Україні", - йдеться у повідомленні.

Система була розроблена у партнерстві з Національним центром зниклих безвісти та експлуатованих дітей (NCMEC) у США, Міжнародним центром пошуку зниклих та експлуатованих дітей, Національним агентством боротьби зі злочинністю у Великій Британії, Генеральною прокуратурою Мексики, Федеральною поліцією Австралії та іншими організаціями.

"Сповіщення включатимуть важливу інформацію про зниклу дитину: фотографії, опис, місце викрадення та інші доступні відомості. Користувачі також можуть поділитися сповіщеннями з друзями для подальшого розповсюдження інформації", - повідомляється на сайті інстаграм.

1 червня у багатьох країнах світу щорічно відзначається Міжнародний день захисту дітей. В Україні як національне свято затверджений у 1998 році, при цьому вихідним днем не є.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ