Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

У СВІЖОМУ НОМЕРІ ГАЗЕТИ "ДЕНЬ" ВІД 02.07

1 липня, 2013 - 20:00

- У Ради останній тиждень. Боротьба за призначення дати виборів київського міського голови може завершитися вже цього тижня. Читайте думки експертів на 4 сторінці.

- Литва першою з Балтійських країн, які вступили до ЄС і НАТО 2004 року, вчора розпочала головування в Раді Європейського Союзу. В ексклюзивному інтерв'ю Надзвичайного і Повноважного посла Литви в Україні Пятраса Вайтекунаса читайте про три принципи литовського головування в Раді ЄС.

- Кишинів і Тирасполь на межі: що знову стало на заваді Придністровського врегулювання  - на «Світових дискусіях».

- Чи потрібні громадським організаціям державні програми? Херсонські активісти переконані: рівень втручання влади в роботу «третього сектору» залежить від самого суспільства - на 10 сторінці.

- «Ні лідерства, ні ефективності у «Газпрому» не спостерігається» - п'ять висновків від «Дня», складених за результатами щорічних зборів акціонерів газового монополіста на «Економіці».

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ