При майстрах якось легше. Вони — як Атланти, держать небо на плечах. Тому і є висота.
Ліна Костенко, українська письменниця-«шістдесятниця», поетеса

У Києві відбувся вечір пам'яті Василя Сліпака

1 липня, 2020 - 11:20
Фото Георгія Лук’янчука

29 червня  у Культурно-мистецькому сквері імені Василя Сліпака на  столичному Андріївському узвозі, відбувся  вечір пам'яті, присвячений четвертим роковинам  загибелі видатного українця Василя Сліпака, соліста Паризької національної опери, кавалера орденів «За мужність» І ст. та «Золота Зірка», Героя України . Організаторами заходу виступили:  Громадська спілка «Музичний батальйон» та «Правий сектор».

На початку дійства священники Православної церкви України за участі митрополита Переяславського і Вишневського Олександра відслужили панахиду в пам'ять загиблого Героя України.

Потім в щирій атмосфері, з дотриманням карантинних вимог, перед  присутніми виступили «музбатівці»:  Сергій Василюк  («Тінь Сонця»); Ігор Роман («FATA MORGANA UA»); гурт «Друже музико» (м. Одеса); Леся Рой та інші.

Присутні  мали змогу побачити прем’єру  кліпу на пісню «Лицар» від  гурту «Гайдамаки». Лідер гурту Олександр Ярмола в своєму вступному слові про історію створення нової пісні «Лицар», зокрема про те, як він приєднався до  групи художників, які на одному із будинків Львова працювали  над сюжетним муралом про Василя Сліпака.  Кадри із творення цього муралу також ввійшли до  презентованого кліпу.

Нова пісня уславленого гурту «Гайдамаки» - про лицарів дня сьогоднішнього. Її герой також гине, захищаючи свою рідну землю. Слова пісні стверджують, що «хто лишився живий, загоїть рани і знову піде в бій». Україну було, є і буде кому захищати!

Микола Гриценко

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ