Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Конкурс на керівника НАБУ буде оголошено найближчим часом, - Зеленський

1 липня, 2022 - 19:52
Фото ОП

Президент України Володимир Зеленський заявив, що конкурс на керівника Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) буде оголошено найближчим часом.

Про це заявив Зеленський на брифінгу з прем'єр-міністром Норвегії в Києві, відповідаючи на запитання журналістів, передає Інтерфакс-Україна.

"Щодо НАБУ: конкурс має бути оголошений, має бути повний склад комісії. Впевнений, найближчими днями чи тижнями це буде зроблено", - заявив президент.

Водночас, за словами глави держави, питання призначення спеціального антикорупційного прокурора вивчає спеціальна комісія.

"Щодо керівника САП, то не президент, а інша комісія вирішує, хто переможе. Після цього вирішує генеральний прокурор, а не президент", - додав він.

Глава держави також наголосив, що після надання Україні статусу держави-кандидата в Європейському Союзі їй для подальшої можливості стати повноправним членом ЄС "було надано низку рекомендацій у сфері реалізації реформ, а не вимог".

Щодо інших реформ, крім антикорупційних, то, як зазначив Зеленський, усі вони будуть доведені до кінця та проголосовані.

"Є дуже велика довіра до України (з боку ЄС – ІФ). Усі бачать, як ми йдемо вперед на шляху до повноправного членства в ЄС. Усі реформи буде проведено та проголосовано. Я не маю жодних сумнівів. Усе буде зроблено в порядку пріоритетів для нашої держави", - резюмував він.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ