Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Мешканців Донеччини закликають виїжджати, ЖКГ не встигне організувати газове опалення до зими

1 липня, 2022 - 10:24
Фото з фейсбук сторінки Сергій Гайдай

Через постійні бойові дії та руйнування інфраструктури, Донеччина буде не взмозі забезпечити теплом мешканців регіону, як раніше. Наразі розглядають альтернативні варіанти опалення, але це все одно буде  “жорстке обмеження ресурсів”, повідомляє Вільне радіо.

Про обмежені можливості щодо теплопостачання повідомили у Донецькій обласній адміністрації.

Так, на засіданні Штабу з підготовки об’єктів ЖКГ до осінньо-зимового періоду йшлося про проблеми з газопостачанням Донеччини та зруйновану газотранспортну інфраструктуру регіону, яку поновити найближчим часом навіть при наявності мінімальної безпеки майже неможливо.

“Відповідно, маємо перейти на альтернативні джерела опалення”, — каже очільник Донецької військової адміністрації Павло Кириленко.

Голова області наголошує, через відсутність газу обігрівати оселі людей доведеться за допомогою інших приладів. Тож в регіоні очікується жорстке обмеження ресурсів.

Влада закликає усіх мешканців Донеччини, які не задіяні в обороні або критичній інфраструктурі, покинути свої домівки, аби комунальні установи могли забезпечити функціонування мереж.

“З середини жовтня до середини квітня на території області має залишатися мінімальна кількість людей. Усі, хто не задіяний у процесі оборони області або підтримки її життєдіяльності, мають виїхати”, — звертається до людей Кириленко.

У розміщенні евакуйованих жителів області обласна адміністрація розраховує на підтримку інших областей України.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ