У міліції підтвердили інформацію про те, що зброя, з якої невідомий убив мера Феодосії Олександра Бартенєва, раніше була в Тернопільській області. Про це повідомила виконуюча обов'язки прес-секретаря Тернопільської обласної прокуратури Людмила Горбачовська, передає ЛІГАБізнесІнформ.
"Інформацію ми отримали від кримської міліції, пробили по базі, і виявилося, що справді дана зброя колись була на Тернопільщині", - сказала Горбачовська. За попередньою інформацією прокуратури, у грудні 2011 року в тернопільському барі Маяк міліція затримала жителя Бучацького району, у якого вилучили обріз рушниці. Оскільки зброя в кримінальних справах не фігурувала, її власнику винесли умовний вирок, а сам обріз суд постановив знищити, направивши відповідні документи до міліції.
На думку колишнього заступника міністра МВС, народного депутата Геннадія Москаля, після вилучення зброї був складений фіктивний акт про знищення, а сам обріз проданий на чорному ринку.
Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!



