Людство повинно позбутися війни, інакше війна позбудеться людства.
Джон Кеннеді, 35-ий президент США

Північна Корея будує свою найбільшу субмарину

1 серпня, 2019 - 20:41
Фото KOREAN CENTRAL NEWS AGENCY

Північна Корея будує те, що може стати найбільшою субмариною власного виробництва в її історії, здатною нести кілька ракет на борту.

Центральна агенція новин КНДР вперше оприлюднила фото Кім Чен Ина під час перевірки новозбудованої субмарини, інформує УНІАН.

Згідно з твердженням північнокорейської пропаганди, вона буде нести службу в операційних водах Східного моря, яке також називають Японським. На тлі розповсюдження версій щодо того, який саме тип субмарини будує Пхеньян, Міністерство оборони Південної Кореї провело зустріч з депутатами за зачиненими дверима.

Посилаючись на військових, голова парламентського комітету з питань розвідки Лі Хе-Хун сказала журналістам, що в той час, як КНДР стверджує про спорудження підводного човна вагою 3 тисячі тонн, її реальний розмір дещо менший. Втім, це все одно найбільша субмарина, яку озброєна ядерною зброєю Північна Корея будь-коли будувала. Цілком вірогідно, що судно буде озброєне трьома балістичними ракетами.

В Південній Кореї також допускають, що КНДР могла просто модернізувати одну зі старих субмарин проекту 663, куплених в СРСР. Саме з таких машин складається великий, але застарілий флот підводних човнів північного сусіда.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ