Ані багатство, ані влада, ані могутність і сила не окупить глупоти й не заступить мудрости; без мудрости сила чи значення буде в найліпшім разі робити враження якогось фізичного рідкісного явища, а лише мудрість буде імпонуючим духовним людським явищем.
Андрей Шептицький, предстоятель Української Греко-Католицької Церкви, Митрополит Галицький та Архієпископ Львівський

У Зеленського мають намір створити Службу фінансових розслідувань

1 серпня, 2019 - 16:28
Фото yur-gazeta com

Команда президента Володимира Зеленського спільно з депутатами та експертами напрацьовують модель створення Служби фінансових розслідувань, яка займатиметься економічними злочинами.

Про це на брифінгу сказав голова Державної податкової служби Сергій Верланов, передає Укрінформ.

"Сьогодні нами разом з президентом, разом з новообраними парламентаріями напрацьовується модель створення нового органу - Служби фінансових розслідувань. Можливо, назва буде іншою, але це буде нова служба, яка займатиметься економічними злочинами", - сказав Верланов.

Він додав, що питання демілітаризації податкової служби обговорювалося ще у 2014-2015 роках, і його вирішення закладе основу партнерських відносин між платником податків і податковою службою. Тому розділення правоохоронних і сервісних функцій має стати передумовою становлення Служби фінансових розслідувань.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ