Представники терористичних угрупувань ЛНР та ДНР, які сьогодні присутні на переговорах контактної групи у Мінську, вимагають від Києва особливого статусу для Донбасу. Про це інформує російська агенція ІТАР-ТАСС.
Згідно з інформації, вони наполягають на "рівноправних переговорах", які на їхню думку, є єдиним способом вирішення конфлікту. Однак, що саме мається на увазі, не зазначено.
Також терористи наголосили про вимогу припинення військової операції української армії для проведення виборів і визнання статусу російської мови.
Ще одна їхня вимога - особливий статус для збройних формувань сепаратистів і права призначення прокурорів і суддів.
Крім того, вони наголошують на проведенні амністії для "ополченців" та всіх "політичних в'язнів".
Серед вимог - проведення зовнішньоекономічної діяльності із урахуванням поглиблення інтеграції із Росією й Митним союзом.
Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!



