14-15 вересня в Астані пройде новий раунд переговорів щодо конфлікту в Сирії. Цю інформацію підтвердили у Міністерстві закордонних справ Казахстану, повідомляє AFP.
Росія та Іран, які підтримують сирійський режим, і Туреччина, що підтримує повстанців, мають намір виробити більш детальну інформацію про "зони деескалації", в тому числі спірне питання про те, хто буде забезпечувати контроль у північному регіоні Ідліб.
"Учасники також мають намір підтвердити карти деескалаційних зон в провінціях Ідліб, Хомс і Східна Гута", - йдеться в повідомленні МЗС.
У заяві не згадується четверта зона на півдні Сирії, де Ізраїль та Сполучені Штати спостерігали за втягненням Ірану у конфлікт після домовленості про припинення вогню між Москвою та Вашингтоном у липні.
Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!




