Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

Київська опера відкриє ювілейний 40-й сезон

1 вересня, 2021 - 17:22
Фото надане Київською Оперою

17 вересня відбудеться суперпрем’єра бродвейського мюзиклу Ендрю Ллойда Веббера «School of Rock» (Школа року) українською мовою

З нагоди Дня знань творча група проєкту презентувала музичне відео (https://youtu.be/RgutOf2mpfM), в якому герої мюзиклу виконали один із номерів майбутньої прем’єри. За сюжетом ролика рок-виконавець Дьюї Фінн (Юрій Годо) виходить на заміну уроку математики, але замість пояснення нудної теми утворює справжній бенд і разом з учнями зчиняє розковбас у шкільному класі.
У ролику взяли участь діти-актори, залучені до виконавського складу вистави. З-поміж більш ніж 300 учасників відкритих кастингів було обрано найталановитіших кандидатів з усієї України, здатних поєднувати спів, танці, гру на музичних інструментах та акторську майстерність.

«Постановка мюзиклу “School of Rock” — це велика відповідальність. По-перше, це офіційна україномовна версія всесвітньовідомого проєкту: в цей час, наприклад, відбуваються тури мюзиклу у США, Великій Британії, Австралії та Новій Зеландії. Україна тепер також у тренді. По-друге, ми реалізуємо цю постановку в рамках Громадського бюджету Києва, тож, відповідальні перед киянами, адже вони рік з часу анонсу наших намірів чекали на цю прем’єру. В межах передбачених ліцензією умов, театр здійснить тільки 20 показів вистави, тож це справді варто встигнути побачити і почути», — зазначив директор-художній керівник театру та режисер-постановник відеоролика Петро Качанов.

Постановники мюзиклу: режисер – Віталій Пальчиков, диригент- – Євген Воронко, сценографія – Марія Грабченко, художник костюмів – Катерина Маньковська, хореограф – Дарія Сагайдаковська.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ