Мені судилася така доля, що ваші мертві вибрали мене. Не можна займатися історією голокосту та не стати хоч би напівєвреєм, як не можна займатися історією голодомору й не стати хоча б напівукраїнцем.
Джеймс Мейс, американський історик, політолог, публіцист, дослідник Голодомору в Україні, автор газети "День"

У Вінниці на інвестиційний форум зберуться підприємці з чотирьох областей

1 вересня, 2021 - 14:11

«Подільським Давосом» – так умовно називають Міжнародний інвестиційний форум «Вінниччина – бізнес в центрі України», який 10 вересня уже ввосьме пройде у Вінниці. Серед делегатів представники влади, дипломатичного корпусу іноземних держав, інвестиційних компанії та підприємці з чотирьох областей України – Вінницької, Хмельницької, Житомирської та Кіровоградської.

Основними темами обговорення стануть інвестиційна політика та розвиток регіонів, стимули для бізнесу, досвід інвестування та розвиток мережі індустріальних парків.

«Важливою передумовою розвитку країни є розвиток інвестиційного ринку і посилення ролі регіонів у процесі формування інвестиційної привабливості та залученні інвестицій на місцях. Внаслідок пандемії COVID-19 конкуренція за фінансові ресурси у світі активізується. Аби конкурувати на світовому ринку інвестицій, Україна впроваджує реформи для покращення бізнес-клімату. Зокрема, прийнято ряд ініціатив, спрямованих на покращення інвестиційної привабливості країни. Завдання ж місцевої влади полягає у наданні підтримки бізнесу, створенні комфортних умов для інвесторів та ефективному використанні наявних інструментів залучення інвестицій. Саме про це йтиметься на форумі», – повідомляють організатори.

Як писав «День», метою міжнародного інвестиційного форуму є активізація економічної співпраці на Вінниччині, встановлення нових партнерських контактів та налагодження взаємовигідного співробітництва задля розвитку регіону.

Цьогорічний захід проводиться в рамках міжнародної конференції «UkraineInvest Talks: Vinnytsia». Він претендує стати інтерактивною платформою для інформування міжнародної та української інвестиційної спільноти щодо прогресу реформ і розвитку інвестиційного клімату Центральної України. Форум організований урядовим Офісом із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest спільно з Вінницькою обласною державною адміністрацією», – повідомляють організатори.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниччина, «День»

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ