Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

У Нагірному Карабаху під обстріл потрапили іноземні журналісти, є поранені

1 жовтня, 2020 - 17:36
Фото: Reuters

Автомобіль, котрий перевозив журналістів Agence France-Presse (AFP), потрапив під обстріл з азербайджанської сторони, є поранені.

Про це повідомляє інформаційний штаб невизнаної Нагірно-Карабахської Республіки, передає Інтерфакс-Україна.

За їхніми даними, є важко поранені, жертв немає.

Водночас у штабі не уточнюють кількості журналістів і місце обстрілу.

Раніше в четвер повідомлялося про те, що журналісти потрапили під обстріл з азербайджанської сторони в карабаському місті Мартуні.

Журналіст французького видання Le Monde перебуває у важкому стані, написав у своєму Telegram-каналі спеціальний кореспондент РІА ФАН Аббас Джума, котрий перебуває в Карабасі. Другий журналіст Le Monde перебуває в операційній у Мартуні.

Журналісти низки видань потрапили під обстріл у карабаському місті Мартуні. Тут дістав поранення оператор телеканалу "Вірменія", журналіст вірменських інтернет-видань 24News, Civinet й оператор телеканалу "Вірменія".

Головний редактор телеканалу "Дождь" Тихон Дзядко повідомив "Інтерфаксу", що біля Мартуні потрапив під обстріл його заступник Дмитро Єловський. "Дмитро Єловський потрапив під обстріл у місті Мартуні в Нагірному Карабаху, він не постраждав. Нині він перебуває в бомбосховищі", - сказав Дзядко, зазначивши, що Єловський працює без знімальної групи.

Прес-секретар МЗС Вірменії Анна Нагдалян повідомила, що близько 200 іноземних журналістів, які представляють понад 50 іноземних ЗМІ, акредитувалися для висвітлення подій у зоні карабаського конфлікту. "Велика їх частина вже прибула до Вірменії та Арцаху", - написала Нагдалян у Facebook.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ