Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

У Станиці Луганській горить вулиця та вибухають боєприпаси

1 жовтня, 2020 - 18:58
Фото Рейтер

Майже всі будинки палають на вул. Донецькій у смт Станиця Луганська Донецької області, повідомляється на сторінці Станично-Луганської районної державної адміністрації Луганської області у Facebook станом на 15:00 четверга.

"Гасіння пожеж ускладнюється тим, що протягом 2014-2016 років цю вулицю дуже щільно обстрілювали бойовики, внаслідок чого там залишилося багато вибухонебезпечних предметів, які зараз детонують через високу температуру, чим загрожують життю рятувальників та людей, які перебувають поруч. Потужними поривами вітру полум'я перекидає через залізничний насип на вулицю Лебединського", - йдеться в повідомленні.

На допомогу пожежним залучено комунальну техніку КП "Станичник" та КП "Теплосервіс", якою оперативно підвозять воду.

За даними райадміністрації, окрім Станиці Луганської, ситуація залишається небезпечною в селах Нижня Вільхова, Верхня Вільхова, станція Вільхова, села Малинове, Плотина, Валуйське, Вільхівські дачі.

"На території району триває робота з ліквідації пожеж, працюють бригади ДСНС, лісничі, комунальні підприємства, на допомогу направляють пожежні машини з інших областей", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, станом на 14:00 четверга в Луганській області ліквідовано 116 зі 146 пожеж у природних екосистемах. Загальна площа, пройдена вогнем, становить понад 11 тис. га, у населених пунктах вогнем пошкоджені більше ніж 250 будівель. Унаслідок пожеж загинуло дев’ять осіб, 15 госпіталізували.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ