Мої дорогі! Поставте собі питання: що про вас одного дня скаже історія?
Йосип Сліпий, український дисидент, єпископ Української греко-католицької церкви, кардинал Римо-католицької церкви

Президент України взяв участь у відкритті кліматичної конференції ООН

1 листопада, 2021 - 18:07
Фото: Reuters

Президент України Володимир Зеленський взяв участь в офіційній церемонії відкриття Конференції Організації Об’єднаних Націй з питань зміни клімату COP26, яка відбувається у Глазго (Велика Британія).

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"Саміт СОР26 триватиме 1-2 листопада. У кліматичній конференції візьмуть участь президент США Джозеф Байден, прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон, президент Франції Еммануель Макрон, канцлер Німеччини Ангела Меркель, генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш, герцог Единбурзький, а також громадські діячі та активісти, які займаються питаннями кліматичних змін. Загалом очікується участь у її сесіях приблизно 120 світових лідерів", - йдеться у повідомленні.

Зеленський виступить на конференції 1 листопада.

Зазначається, що 26-та Конференція Сторін Рамкової Конвенції ООН зі зміни клімату (COP26) стане майданчиком для масштабного обговорення ключових, трансформаційних змін у глобальній кліматичній політиці.

Головна мета COP26 – активізувати зусилля сторін задля досягнення цілей Паризької угоди – утримання зростання середньої світової температури на рівні значно нижче +2 °C від доіндустріальних показників та спрямування зусиль на обмеження зростання температури до +1,5 °C від доіндустріальних рівнів.

Крім того, передбачається суттєво скоротити рівень викидів парникових газів до 2030 року й досягти нульового рівня викидів до середини сторіччя. Важливим питанням також є мобілізація коштів у розмірі 100 мільярдів доларів на рік для кліматичних заходів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ