У справжній багатотисячний мітинг вилилося обласне віче у неділю біля входу в Центральний парк культури і відпочинку імені Лазаря Глоби.
На момент офіційного початку на площі зібралося близько тисячі городян.
Віче розпочалося о 12:00 з виконання національного гімну України і продовжувалося більше години. В ході віче пролунали різні думки й оцінки ситуації в Україні, в тому числі (неодноразово) - оцінка діяльності Уряду Миколи Азарова та Президента Януковича. Вигуки "Ганьба!" об'єднували натовп чи не сильніше, ніж "Слава Україні!" та заклики до євроінтеграції.
Весь час, допоки тривало зібрання, до нього приєднувалися небайдужі дніпропетровці. Серед присутніх були помічені місцеві журналісти, депутати міської та обласної ради, впливові представники бізнесових кіл.
Зібрання вітали численні автівки та перехожі. Представники правоохоронних органів, яких було близько сотні, жодним чином себе не проявляли.
Близько 13 години багатотисячний натовп вирушив на Європейську площу. Там, нагадаємо, під охороною міліціянтів з порушенням усіх санітарних норм і правил під відкритим небом триває так звана "ярмарка", головний сенс якої - не дати мітингувальникам місця для зібрання.
Джерело: Дніпроград
Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!



