Од нині воєдино зливаються століттям одірвані одна від одної частини Єдиної України... Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України.
З тексту Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки

Львівська облрада розпочала роботу і обрала голову

1 грудня, 2020 - 16:21
Фото автора

Сьогодні відбулася перша урочиста сесія новообраних депутатів VIII скликання Львівської обласної ради. Різні питання Львівської області будуть вирішувати 84 депутати з 9 партій.

Сесію розпочали із виконання гімну України та вшанування пам'яті Героїв України. Після цього голова територіальної виборчої комісії зачитав результати виборів до Львівської обласної ради.

Склавши присягу до новообраних депутатів звернувся священик. Він закликав служити їх на благо громади та окропив свяченою водою.

В цьому скликанні до ЛОР зайшли 9 партій – «Європейська солідарність», «Слуга народу», «Самопоміч», «Батьківщина», «Голос», «Свобода», Народний рух України, Українська галицька партія та «За майбутнє». Найбільшу кількість своїх депутатів має партія «Європейська солідарність» - 28.

Сьогодні ж депутати обрали і голову ЛОР. Кандидатами на цю посаду було висунуто – Ірину Гримак від «ЄС» та Йосифа Ситник від «Свободи». Після таємного голосування і підрахунку голосів оголосили, що головою Львівської обласної ради стала Ірини Гримак. За неї проголосував 61 депутат. Її опонента підтримало лише 5 депутатів і ще 13 не підтримали жодного з кандидатів. Також три бюлетні визнали недійсними.

Павло ПАЛАМАРЧУК, "День", Львів

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ