Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Країни НАТО попереджають РФ про серйозні наслідки за агресивні дії стосовно сусідів, - Столтенберг

1 грудня, 2021 - 17:10
Фото Reuters

Глави міністерств закордонних справ країн НАТО на зустрічі в Ризі в середу дійшли думки, що Росія має заплатити за можливі агресивні дії стосовно сусідів.

Як передає "Інтерфакс-Україна", про це повідомив на прес-конференції генсек альянсу Єнс Столтенберг.

"Ми обговорили агресивні та дестабілізаційні дії з боку Росії стосовно її сусідів. Міністри чітко заявили: будь-яка агресія в майбутньому коштуватиме Росії дорого, а також матиме серйозні політичні та економічні наслідки", - заявив він за підсумками зустрічі глав МЗС країн НАТО, у якій також взяли участь представники Грузії та України.

Водночас він наголосив на необхідності "виявляти пильність й уникати ескалації".

Столтенберг зауважив, що сам альянс не запроваджує санкцій проти країн, однак "може бути платформою, на якій союзники зможуть обговорювати економічні санкції, інші заходи".

Також Столтенберг нагадав, що країни НАТО в минулому показали, що у відповідь на агресивні дії РФ можуть запроваджувати "економічні, фінансові заходи, політичні обмежувальні заходи".

Раніше генсек Північноатлантичного альянсу заявляв, що глави МЗС країн НАТО обговорювали можливе запровадження нових санкцій проти Росії в разі погіршення ситуації довкола України.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ