Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

У Штатах виявили перший випадок зараження штамом "Омікрон"

1 грудня, 2021 - 22:40
Фото: Reuters

Органи системи охорони здоров’я США виявили перший випадок зараження новим варіантом коронавірусу, відомим як Omicron.

Про це заявив на пресконференції в Білому домі головний медичний радник президента Байдена доктор Ентоні Фаучі, повідомляє Укрінформ.

«Департаменти охорони здоров’я Каліфорнії і Сан-Франциско, а також Центр контролю та профілактики захворювань (CDC) підтвердили, що один із останніх виявлених випадків захворюванням на COVID-19 у особи в штаті Каліфорнія був спричинений варіантом Omicron», - зауважив радник президента США.

За його словами, заражена особа, ім’я якої не розкривається, прибула до Сполучених Штатів з Південної Африки 22 листопада та отримала позитивний тест на коронавірус 29 листопада.

За інформацією CDC, зараз чоловік перебуває на самоізоляції. Медслужби з’ясовують маршрути його пересування та контакти. Зазначається, що пацієнт був повністю вакцинований і має легкі симптоми захворювання.

Як повідомлялося, Всесвітня організація охорони здоров'я 26 листопада назвала Omicron новий штам коронавірусу, який вперше було виявлено в Африці.

У ВООЗ наголосили, що новий штам має велику кількість мутацій, деякі з яких викликають стурбованість.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ