Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

Українська громада Кіпру отримала свого священика

2 січня, 2021 - 17:47
ФОТО АРТЕМА ЖУКОВА

З благословення глави УГКЦ Святослава ієромонах Студійського уставу Василь Захарусь наступні два роки опікуватиметься ся українцями греко-католиками на Кіпрі.

Священик мешкатиме у Нікосії - одному із двох міст острова, де найбільше сконцентрована українська громада. Також багато українців мешкають у Лімасолі, розповідає Еспресо.TV з посиланням на Департамент інформації УГКЦ.

Єромонах раніше неодноразово відвідував Кіпр на свята і надавав духовну опіку нашим вірним. Такі душпастирські візити отець Василь розпочав ще у 2014 році.

"Я неодноразово відвідував острів Кіпр на запрошення наших вірних. Я розумію духовні потреби наших громад у цій країні. Наші люди там чекають і потребують свого душпастиря, але я не сподівався, що таке служіння запропонують мені. Будучи свідомим тих потреб, я прийняв це доручення очолити наші громади на острові Кіпр", – пояснив церковнослужитель.

Священик розповів, що планує проводити богослужіння у Нікосії і Лімасолі у храмах, які готові надавати українцям мароніти.

Він також висловив бажання відвідати українців у Пафосі і на Північному Кіпрі, дізнатися про духовні потреби українців на острові і по можливості надавати всім необхідну душпастирську опіку.

Нагадаємо, у травні 2016 році на Кіпрі заснували першу громаду УГКЦ.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ