Історія – скарбниця наших діянь, свідок минулого, приклад і повчання для сьогодення, застереження для майбутнього
Мігель де Сервантес, іспанський новеліст, драматург і поет, класик світової літератури

РФ постачає зброю недружнім режимам у Західній півкулі, - Тіллерсон

2 лютого, 2018 - 18:29
Фото Reuters

Держсекретар США Рекс Тіллерсон дорікнув Росії, що вона постачає зброю та військову техніку країнам у Західній півкулі, підтримуючи таким чином режими, які сповідують ворожу політику для демократичних цінностей.

Про це він заявив під час виступу в Університеті Техасу в місті Остін, передає Укрінформ.

"Наростаюча присутність Росії в регіоні (Західної півкулі – ред.) викликає тривогу, оскільки РФ продовжує продавати зброю та військову техніку недружнім режимам, які не поділяють або не поважають демократичних цінностей", - навів слова глави американської дипломатії Державний департамент США.

Тіллерсон таким чином поставив політику Росії в регіоні в один ряд з викликами, що стоять перед країнами американських континентів, головним чином, у Латинській Америці.

Він підкреслив, що Захід мусить бути обережним з такими країнами як РФ та їхньою політикою, спрямованою на підрив цінностей демократії.

"Наш регіон має старанно захищатися від віддалених держав, які не відображають (у своїх підходах – ред.) основних цінностей, що поділяються країнами цього регіону", - наголосив державний секретар США.

Нагадаємо, що Мінфін США представив так звану "кремлівський доповідь" - список наближених до президента РФ Володимиру Путіну, щодо яких можуть бути введені санкції.

В документ увійшли 210 осіб. У їх числі всі члени уряду Росії, співробітники адміністрації Путіна, "інші високопоставлені політичні лідери" і олігархи.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

Новини партнерів

Loading...