Як в нації вождя нема, тоді вожді її — поети
Євген Маланюк, український письменник, поет

Міністерство інфраструктури не дозволило Укрзалізниці підвищити ціни на квитки з березня

2 березня, 2020 - 18:50
Фото: gk-press.if.ua

Міністерство інфраструктури не затвердило постанови, яка передбачала поступове підвищення цін на квитки на пасажирські поїзди на 2% щомісяця з 1 березня.

Про це повідомила пресслужба Укрзалізниці.

“Індексацію тарифів в далекому та міжнародному сполученнях планувалося здійснювати поетапно - з 1 березня по 31 грудня 2020 року. Проте відповідний наказ профільним міністерством наразі не погоджено”, зазначили вУЗ.

Відповідно до фінансового плану Укрзалізниці вартість квитків на пасажирські перевезення повинна була зрости на 2% у березні 2020 року та по 2% щомісяця до кінця року. Так, до грудня 2020 року вартість квитків на пасажирські перевезення мала б зрости майже на чверть - на 22%.

Водночас там зазначають, що підвищення цін на пасажирські квитки необхідне, адже Укрзалізниця не отримує необхідного фінансування від держави, а у 2019 році компанія перевезла пільговиків на 1,07 млрд грн, а держава компенсувала їй лише 136 млн грн.

“При цьому з року в рік Укрзалізниця продовжує отримувати мільярдні збитки від пасажирських перевезень: надходження від пасажирських перевезень на 4️3% покривають витрати на їх організацію”, - додали там.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Еспресо

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ