Три страшні вороги українського відродження – Москва, український провінціалізм і комплекс Кочубеївщини.
Юрій Шевельов, український мовознавець, історик літератури

Стали відомі імена росіян, які увійшли до санкційного списку SDN List

2 березня, 2021 - 21:57
Фото з сайту Укрінформ

Мінфін США оголосив про санкції щодо першого заступника керівника адміністрації президента РФ Сергія Кирієнка, директора ФСБ Олександра Бортнікова.

Відповідно до опублікованого списку Мінфіну, обмежувальні заходи впроваджуються і проти заступників міністра оборони Олексія Криворучка та Павла Попова, директора ФСВП Олександра Калашникова, генпрокурора Ігоря Краснова і начальника управління президента РФ з внутрішньої політики Андрія Яріна.

Ідеться про внесення до санкційного списку SDN List. Це означає, що в США активи людей, які потрапили до санкційного списку, заморожуються, а громадянам США заборонено вести з ними справи.

Напередодні стало відомо, що Вашингтон може впровадити санкції у зв'язку з ситуацією навколо Навального вже цього тижня і що це відбуватиметься в координації з Євросоюзом.

Раніше у вівторок повідомлялося, що санкції ЄС проти російських посадовців у зв'язку з ситуацією з Навальним почали діяти. Обмежувальні заходи впроваджено проти глави Слідчого комітету РФ Олександра Бастрикіна, генпрокурора Ігоря Краснова, директора Росгвардії Віктора Золотова та директора ФСВП Олександра Калашникова.

Ці санкції встановлюють заборону на поїздки до Євросоюзу та заморожування в ЄС банківських активів осіб, які підпали під обмежувальні заходи.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ