Ми досі ще рятуємо дистрофію тіл, а за прогресуючу дистрофію душ – нам байдуже
Василь Стус, український поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник, представникі культурного руху шістдесятників, Герой України

Україні наразі виділили 1,776 млн доз AstraZeneca, - COVAX

2 березня, 2021 - 22:56
Фото: Reuters

Оприлюднено список держав, які першими мають отримати вакцини в рамках глобальної програми COVAX: Україні виділено 1 776 000 доз препарату від AstraZeneca/Oxford.

Як передає Укрінформ, про це йдеться у відповідній заяві на сайті ЮНІСЕФ.

Програма, яка впроваджується Всесвітньою організацією охорони здоров‘я (ВООЗ) і до якої входить також Україна, має на меті збільшити доступ 92 бідніших країн до вакцин від COVID-19.

Зазначається, що Україні виділено 1 776 000 доз вакцин AstraZeneca/Oxford, включно із вакцинами виробленими Serum Institute of India. У переліку також окремо згадуються 117 000 доз вакцини Pfizer-BioNTech, про постачання яких до України вже повідомлялось раніше.

Відзначається, що дані базуються на чинній інформації щодо наявності вакцин.

Надалі будуть публікуватись дані щодо «орієнтовних графіків поставок цих доз, які розбито на період лютий-березень та квітень-травень».

COVAX – це програма, яка підтримується Всесвітньою організацією охорони здоров’я для надання вакцин бідним та країнам із середнім рівнем доходу. Ініціатива розпочала свою діяльність минулого тижня поставками перших доз до Гани та Кот-д'Івуару.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ