Кинути роботу для рідного краю і піти на роботу до його гнобителів… єсть справжньою цілковитою зрадою
Борис Грінченко - український лексикограф, письменник, педагог, громадсько-культурний діяч

Кличко анонсував нові пільги та преференції для малого та середнього бізнесу в Києві

2 квітня, 2021 - 17:17
Фото з архіву "Дня"

Влада Києва ініціює пакет пільг і преференцій для малого та середнього бізнесу Києва на період суворих карантинних обмежень, повідомив мер української столиці Віталій Кличко під час онлайн-брифінгу.

"Суворі карантинні обмеження боляче вдарять і по бізнесу, і по економіці міста. Тому на найближчій сесії Київради я винесу на розгляд депутатів проект рішення про розширення пільг для малого та середнього бізнесу столиці. Впровадивши такі пільги - і для бізнесу, і для киян загалом - місто недоотримає багато коштів до бюджету. Але ми йдемо на це, тому що розуміємо, як складно сьогодні утриматися бізнесу і вижити людям. Усі виклики ми маємо подолати разом - спільними зусиллями", - наголосив Кличко.

Він повідомив, що йдеться про зменшення розміру пайової участі з нинішніх 50% до 1 грн в утриманні об'єктів благоустрою власниками закладів громадського харчування; зменшення плати за розміщення засобів зовнішньої реклами та реклами на комунальному транспорті до 50%; звільнення власників авто на території Києва від оплати за паркування на майданчиках КП "Київтранспарксервіс".

Окрім того, в проекті рішення передбачено збільшення розміру фінансово-кредитної підтримки суб'єктів малого та середнього підприємництва.

"Компенсація відсотків не тільки за кредитами, яку місто вже впровадило рік тому, а й за кредитними лініями. А також ідеться про розширення переліку суб'єктів малого та середнього бізнесу, які мають право на таку компенсацію. І про збільшення кількості банків-партнерів цієї програми", - пояснив Кличко.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ