Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині.
Френсіс Бекон, англійський політик, державний діяч, вчений, філософ і есеїст

У Європарламенті опублікували заяву щодо військової ескалації з боку Росії

2 квітня, 2021 - 20:48
Фото: Reuters

Члени Європейського парламенту опублікували заяву щодо військової ескалації з боку Росії, в якій вони засудили дії РФ і закликали Москву до дотримання перемир'я на сході України.

"З великою тривогою ми спостерігаємо ескалацію, що триває. Російські збройні сили та провокації на сході України й поблизу України. Ми висловлюємо глибокий жаль у зв'язку з людськими жертвами та іншими втратами, яких зазнала Україна. Закликаємо до повного дотримання тексту Мінських домовленостей і узгодженого перемир'я", - ідеться в документі, оприлюдненому в п'ятницю.

Парламентарії також закликають Росію зробити активні кроки щодо зниження напруженості шляхом припинення нарощування військової потужності в Україні й поблизу неї, припинення військових провокацій і залякування України.

"Ми також звертаємося до міжнародної спільноти та лідерів демократичних країн із закликом висловити занепокоєння і різке несхвалення дій російської влади. Ми продовжимо уважно стежити за ситуацією на сході України з метою деескалації напруженості та відновлення територіальної цілісності України", - наголосили в Європарламенті.

Документ підписали майже два десятки європейських парламентаріїв із Польщі, Німеччини, Литви, Латвії, Естонії, Болгарії, Данії, Словаччини, Румунії та Франції.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ