Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

У Смоленську польські експерти проводять огляд уламків Ту-154М

2 червня, 2019 - 11:42
Фото: Reuters

У Смоленську працює група польських експертів і прокурорів, які проводять огляд уламків літака Ту-154М, що розбився під Смоленськом 10 квітня 2010 року.

Про це повідомляє Польське радіо.

Згідно з інформацією, польські прокурори і техніки-криміналісти вивчають фрагменти уламків машини. Всі дії виконуються під наглядом працівників російського Слідчого комітету. Так, 1 червня представники польських слідчих органів повинні закінчити процедуру огляду уламків літака.

Літак Ту-154 з президентом Польщі Лехом Качинським на борту розбився 10 квітня 2010 року поблизу Смоленська. В авіакатастрофі загинуло 96 чоловік, включно з президентом Польщі, його дружиною і високопоставленими польськими політиками. Вони прямували в Росію, щоби взяти участь у траурних заходах до 70-ї річниці розстрілу в Катині.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ