Найніжніші рослини прокладають собі шлях через найжорсткішу землю, через тріщини скель. Так і доброта. Який клин, який молот, який таран може зрівнятися з силою доброї, щирого людини! Ніщо не може протистояти йому.
Генрі Девід Торо, американський письменник, мислитель, натураліст, громадський діяч

Українська делегація стала першою, яку Німеччина прийняла після карантину, - Кулеба

2 червня, 2020 - 11:07
Фото: @BMVg_Bundeswehr

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба подякував главі Міністерства закордонних справ Німеччини Гайко Маасу та іншим представникам німецького уряду за активний підхід до України.

"Знаковий момент: українська делегація є першою іноземною делегацією, яку приймають у Німеччині після початку коронавірусного карантину", - написав Кулеба на своїй сторінці у Facebook.

"Тут всі дисципліновано дотримуються соціальної дистанції, але це не завадить нам сьогодні поговорити віч-на-віч делегаціями - глава офісу президента Андрій Єрмак і його заступник Ігор Жовква, віцепрем’єр Олексій Резніков, міністр оборони Андрій Таран володіють усією інформацією з перших рук щодо безпекової ситуації на Донбасі, в Криму та Чорному морі", - додав він.

Як повідомив Кулеба, на порядку денному візиту урядової делегації обговорення деокупації ОРДЛО та Криму, підтримка Німеччиною реформ в Україні, зокрема медичної, надання Україні статусу учасника Програми розширених можливостей НАТО та європейська інтеграція України під час головування Німеччини в Раді Євросоюзу в другій половині 2020 року.

Заплановано також обговорення історичного питання - визнання Бундестагом Голодомору як геноциду українського народу та зведення пам'ятника українцям, які загинули у Другій світовій війні, і питання торгівлі та інвестицій між країнами.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ