Жодна держава не зможе зробити Україну українською. Лише самоорганізовані українці поза державними структурами зможуть це зробити. І я впевнений, що це станеться!
Джеймс Мейс, американський історик, дослідник Голодомору в Україні, журналіст, редактор англомовного видання газети "День"

На Львівщині до Дня вшанування пам’яті загиблих воїнів-десантників організували стрілецький марафон

2 серпня, 2020 - 12:12
Фото: loda.gov.ua

У селі Товмач на Львівщині до Дня вшанування пам’яті загиблих воїнів-десантників організували марафон з практичної стрільби «Рейд-2020».

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Львівська ОДА.

Майже три десятки учасників - військовослужбовців, працівників правоохоронних органів - у ході марафону виконали п'ять вправ. Напрацьовували практичні навички взаємодії, які стануть у пригоді при роботі у реальних ситуаціях.

Участь у марафоні взяв і очільник Львівщини Максим Козицький. Він зазначив: «Сьогоднішні змагання присвячені пам’яті загиблих десантників різних поколінь. Такі стрілецькі марафони, коли ми гуртуємось, щоб згадати наших героїв, які віддали своє життя захищаючи Україну, повинні стати традиційними».

Як зазначається, захід також мав на меті популяризувати стрілецькі види спорту та динамічні види стрільби, налагодити систематичний обмін практичним досвідом у галузі вогневої підготовки серед військовослужбовців, співробітників правоохоронних органів та резервістів.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ