Не всяка людина здатна бути при владі, а лише така, що за природою своєю прагне до правди і справедливості.
Станіслав Оріховський-Роксолан, український письменник, оратор, публіцист, філософ, історик, полеміст, гуманіст доби Відродження

Винищувачі НАТО за останній тиждень супроводили 18 російських військових літаків

2 вересня, 2019 - 21:25
Фото: flickr.com-99th

Винищувачі НАТО минулого тижня 11 разів піднімалися в повітря для супроводу 18 російських військових літаків, що летіли в міжнародному повітряному просторі над Балтикою.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Міністерство оборони Литви.

«26 серпня - 1 вересня винищувачі НАТО, що виконують функцію повітряної охорони НАТО в країнах Балтії, одинадцять разів піднімалися в повітря для супроводу російських військових літаків, що летіли в міжнародному повітряному просторі над Балтійським морем», - йдеться в повідомленні.

Російські військові літаки були упізнані, у зв'язку з чим було потрібно супровід протягом шести днів тижня з семи (крім неділі). Найчастіше винищувачі союзників піднімалися в повітря в середу, четвер і п'ятницю — по три рази, в понеділок і вівторок — по одному разу.

Зокрема, патрулю НАТО довелося супроводжувати російські літаки таких моделей і спеціалізацій: бомбардувальник Су-24, тактичний розвідувальний Су-24МР, винищувачі Су-27 і Су-35, транспортні літаки Ан-12, Ан-24, літак радіоелектронної розвідки Іл-20, важкий військово-транспортний літак Іл-76.

Більшість літаків летіли з відключеним транспондером, без плану польоту й не підтримували зв'язок з Регіональним центром управління польотами.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ