Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

Жана Беленюка визнано кращим спортсменом вересня в Україні

2 жовтня, 2019 - 12:50
Фото xsport.ua

Національний олімпійський комітет України визнав чемпіона світу з греко-римської боротьби Жана Беленюка кращим спортсменом вересня в Україні.

 

Його наставника, старшого тренера збірної України з греко-римської боротьби Володимира Шацьких, названо кращим тренером місяця.

Про це повідомляє пресслужба НОК України.

На чемпіонаті світу-2019 у Нур-Султані (Республіка Казахстан) Жан Беленюк впевнено повернув собі звання найсильнішого борця світу. У ваговій категорії 87 кг український спортсмен виборов медаль найвищого ґатунку і олімпійську ліцензію на Олімпіаду-2020 у Токіо (Японія).

Для срібного призера Олімпійських ігор-2016 з греко-римської боротьби Жана Беленюка це вже третє “золото” на міжнародній арені в нинішньому році. На його рахунку також золоті медалі чемпіонату Європи (Бухарест, Румунія) та ІІ Європейських ігор (Мінськ, Республіка Білорусь).

Жан Беленюк вже втретє отримує звання кращого спортсмена місяця в Україні. Раніше він отримував його у квітні 2014 року та у вересні 2015-го.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ