...Всі були готові на жертви, знали, що не сьогодні-завтра їх знищать, але їх турбувало передовсім: чи знатиме світ про це, чи світ щось скаже?.. І друга проблема — ще більш духовна: чи буде кому помолитися за всіх, хто загинув?
Олександр Биковець, священник

Делегація ЗСУ взяла участь у військовому параді з нагоди Національного Дня Румунії

2 грудня, 2019 - 09:49
Фото: Facebook / Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

У Бухаресті делегація ЗС України на чолі із начальником Генерального штабу — Головнокомандувачем Збройних Сил України генерал-лейтенантом Русланом Хомчаком 1 грудня взяла участь у святкових заходах та військовому параді з нагоди Національного дня та Дня великого об’єднання Румунії. 

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ на сторінці у Facebook.

“Румунія є для нас не просто географічною сусідкою, а одним з надійних союзників, справжнім другом України в Європі. Наша співпраця є надзвичайно важливим елементом регіональної безпеки”, – наголосив генерал-лейтенант Руслан Хомчак.

Також делегація Збройних Сил України взяла участь в офіційній церомонії, в ході якої Президент Румунії Клаус Йоганніс представив особовому складу нещодавно призначеного начальника Штабу оборони Збройних сил Румунії генерал-лейтенанта Даніеля Петреску.

Зазначається, що святкування Національного дня Румунії проходить 1 грудня. Цього дня 1918 року в місті Альба-Юлія відбулося остаточне приєднання до Румунії Трансільванії. Святкові заходи включають парад, урочисті і культурні події. Свято відзначають з 1990 року.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ