Од нині воєдино зливаються століттям одірвані одна від одної частини Єдиної України... Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України.
З тексту Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки

ВООЗ оновила рекомендації щодо носіння масок

2 грудня, 2020 - 18:39
Фото Миколи ТИМЧЕНКА, "День"

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) вважає, що в умовах пандемії маску слід носити всередині і поза приміщеннями, включаючи магазини, школи і колективні робочі місця, якщо немає можливості для дотримання фізичної дистанції як мінімум в один метр.

Про це йдеться в опублікованих у середу в Женеві керівних рекомендаціях ВООЗ, передає УНН.

Підкреслюється, що в громадських місцях, де можуть виникнути вогнища поширення коронавірусу, ВООЗ радить носити “немедичні маски як всередині приміщень, таких, як магазини, спільні робочі місця і школи, так і поза приміщеннями, де неможливо фізичне дистанціювання не менше ніж в один метр”. Крім того, організація рекомендує носити маску завжди, незалежно від можливостей для дотримання необхідної дистанції, в приміщеннях, де відсутнє належне провітрювання.

Ця рекомендація поширюється як на дорослих, так і на дітей 12 років і старше. Дітям до п’яти років носіння масок не рекомендоване, а для вікової категорії від 6 до 11 років рішення про те, надягати маску чи ні, приймається з урахуванням конкретної обстановки в сфері передачі коронавірусу в даній місцевості, а також вміння дитини правильно використовувати маску, і від можливості забезпечити нагляд з боку дорослих, пояснили в ВООЗ.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ