...коли дві нації борються, то білі рукавички треба скинути.
Юрій Горліс-Горський, український військовий і громадський діяч, письменник, старшина Армії УНР

До координаційної мережі в рамках Кримської платформи долучилися вже 36 країн

2 грудня, 2021 - 22:38
Ілюстрація qha.com.ua

До координаційної мережі учасників Кримської платформи на рівні міністерств закордонних справ приєдналися вже 36 країн.

Як передає Укрінформ, про це повідомив Дмитро Кулеба під час заходу "Кримська платформа: Шлях вперед", який відбувся у Стокгольмі на полях засідання Ради міністрів закордонних справ ОБСЄ.

"МЗС України створює координаційний центр щодо Криму – мережу постійної та швидкої комунікації між представниками МЗС усіх країн-учасниць Кримської платформи. На сьогодні ми отримали відповіді з 36 країн з очікуваних 44. Ми просимо партнерів якомога швидше подати своїх контактних осіб", - повідомив міністр.

За словами Кулеби, ця мережа буде сприяти швидкому обміну інформацією з ключових питань та кризових ситуацій, організації зустрічей на полях міжнародних заходів, узгодженню концепцій та запуску довгострокової діяльності.

Під час заходу глава української дипломатії запропонував низку пріоритетних проєктів у рамках Кримської платформи. Серед них: розробка сучасної політики невизнання спроби анексії; посилення ефективності санкцій; налагодження швидкої та скоординованої міжнародної реакції для захисту прав людини, захисту української та кримськотатарської ідентичності, культурної спадщини в Криму; дослідження економічних збитків від окупації та моніторинг стану довкілля.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ