Інколи здається, що історія нічого не вчить. Але це не так. Вона таки вчить — якщо в цієї вчительки життя НАВЧАЮТЬСЯ
Володимир Панченко, український літературний критик, літературознавець, письменник

Росія знову відклала відкриття залізниці на Керченському мосту

3 січня, 2019 - 12:55
Фото з відкритих джерел
РФ у черговий раз відклала термін відкриття залізничного сполучення через Керченську протоку.

Про це повідомляє Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

"Внаслідок неправильного проектування залізничних підходів до Керченського мосту Російська Федерація вкотре відклала строки введення в експлуатацію залізничного сполучення через Керченську протоку. Через помилки проектувальників ЗАТ «Ленпромтранспроект» (м. Санкт-Петербург) Уряду Російської Федерації доведеться додатково виділити майже 3 млрд руб. ($44 млн) для завершення будівництва залізничних підходів до Керченського мосту, про що свідчить розпорядження Уряду Росії від 27.12.2018 № 2957-р.",- йдеться у повідомленні.

Як зазначили у відомстві, наявні ґрунти не можна було використовувати для облаштування насипу під залізничне полотно.

Крім того, в залізничному тунелі, що будується в районі селища Октябрське, поряд із місцем проведення археологічних розкопок Бієлі у 2018 році відбулося непередбачене зрушення породи, що пошкодило кріплення тунелю.

У зв’язку з відсутністю в достатньому обсязі необхідних будівельних матеріалів, у листопаді 2018 року між представниками окупаційної влади Криму та Абхазії відбулася зустріч щодо можливості постачання на тимчасово окупований півострів матеріалів (щебінь, пісок, гравій) для будівництва траси «Таврида», а також розширення асортименту торгівлі іншими будівельними матеріалами (мармур, камінь, деревина).

Все це й спричинило затримку виконання всіх будівельних робіт, зокрема, скасування тендеру на електрифікацію ділянки залізничного мосту через Керченську протоку. Водночас російська влада не озвучила причини скасування тендеру, прикриваючись проведенням археологічних розкопок.

У МінТОТ нагадують, що це не перший випадок непрофесійності чиновників окупаційної влади РФ. "У Російській Федерації вже вкотре продемонстрували невміння працювати із сучасними технологіями та неспроможність управляти тимчасово окупованими територіями", - додали у повідомленні.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ