Два крила, якими підноситься людський дух в безкраї простори, — це віра і наука.
Йосип Сліпий, український церковний діяч, предстоятель Української греко-католицької церкви, кардинал римо-католицької церкви

Разумков: Депутатський мандат - це не привілей, а відповідальність

3 лютого, 2020 - 15:17
Фото: rada.gov.ua

Голова Верховної Ради України відкрив першу Погоджувальну раду депутатських фракцій та груп третьої сесії Верховної Ради ІХ скликання.

“Ми показали досить ефективну роботу під час минулої сесії: розглянули 463 законопроекти і 158 із них ухвалили в цілому. Сподіваюсь, що ми зможемо зберегти такий темп і ще більше підвищити якість законопроектів”, - підкреслив Дмитро Разумков. У своєму вступному слові Разумков також закликав народних депутатів приділяти більше виваженості до своїх висловлювань у публічній площині.

Голова Парламенту також звернув увагу народних депутатів на зміну формату роботи Верховної Ради України. Він зазначив, що під час минулої сесії було ухвалено зміни до Регламенту, відповідно до яких Парламент має формувати План законопроектних робіт на початку сесії і будувати подальшу роботу відповідно до затвердженого плану.

“Такий формат дозволить нам краще розуміти: що, за чим, навіщо і коли буде розглядатися. Нині приблизно 400 законопроектів внесено до головного плану, проте Комітет з питань правової політики звернувся з проханням продовжити підготовку остаточного плану. Сподіваюся, що за декілька днів ми зможемо розглянути його в сесійній залі”, - наголосив Дмитро Разумков.

 Голова Верховної Ради зауважив, що цього тижня на розгляді Верховної Ради зміни до Конституції, визначені Президентом як невідкладні: скорочення кількості народних депутатів і закріплення пропорційної виборчої системи.

Окрему увагу Дмитро Разумков приділив висловлюванням народних депутатів у публічній площині. “Я прошу більш виважено ставитися до своїх слів. Депутатський мандат - це не привілей, а відповідальність, і вона більша, ніж на інших громадянах. Тут багато хто починає жити відірвано від суспільства. Але із не зовсім зручних крісел Верховної Ради дуже швидко можна знову опинитися ближче до людей. Тому ми, перш за все, маємо залишатися людьми”, - підкреслив Голова Парламенту.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ