Ми досі ще рятуємо дистрофію тіл, а за прогресуючу дистрофію душ – нам байдуже
Василь Стус, український поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник, представникі культурного руху шістдесятників, Герой України

Президент Євроради анонсував ухвалення "важливих рішень" проти РФ

3 березня, 2021 - 15:33
Фото: Reuters

Президент Європейської ради Шарль Мішель заявив, що його поїздка в Україну має велике значення для ухвалення важливих рішень стосовно РФ на рівні Європейського Союзу.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Минулого тижня в понеділок уперше ми вирішили застосувати санкції у зв'язку з ситуацією з Навальним (російський опозиціонер Олексій Навальній - ІФ). Це означає, що ми повністю прихильні й об'єднані в Європі, щоб бути дуже жорсткими, рішучими, просувати наші цінності, захищати наші інтереси", - сказав Мішель на прес-конференції після переговорів із президентом України Володимиром Зеленським у Києві в середу.

"Як ви знаєте, наприкінці березня у нас знову будуть стратегічні дебати на європейському рівні з усіма главами держав, з усіма главами урядів, щоб оцінити ситуацію і вжити чітких заходів. Коли йдеться про наш спільний інтерес, ми хочемо відігравати сильнішу роль для більшої стабільності, безпеки, передбачуваності", - додав президент Євросоюзу.

Так він відповів на запитання про те, чи впровадить ЄС санкції проти РФ за порушення прав людини на окупованих територіях України. "І ось чому ця зустріч сьогодні з президентом і з його командою і вчора була дуже важлива для мене - щоб спробувати скооперувати, мати однакове розуміння, рівень інформації, прийняти деякі важливі рішення. Ми перебуваємо в одному човні, маємо однакові цінності, однакові інтереси. Сьогодні й учора був важливий момент", - наголосив Мішель.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ