Ми досі ще рятуємо дистрофію тіл, а за прогресуючу дистрофію душ – нам байдуже
Василь Стус, український поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник, представникі культурного руху шістдесятників, Герой України

У Львові від коронавірусу вакцинували уже близько 300 медиків

3 березня, 2021 - 11:33
Фото автора

У Львові, починаючи від 25 лютого, триває вакцинація медиків, які лікують від коронавірусу. За цей час близько 300 медиків отримали першу дозу вакцини Oxford/AstraZeneca (Covishield).

Проводить вакцинацію мобільна бригада 2-ї міської поліклініки. Вони пройшли відповідне навчання у Києві щодо роботи з цією вакциною. Бригада кожен день виїжджає у певний медзаклад і там проводить вакцинацію.

Перед щепленням пацієнта оглядають, він підписує згоду й тоді його вакцинують. Відтак, упродовж 30 хвилин після щеплення, медики наглядають за його станом.

Зокрема мобільна бригада уже провакцинувала лікарів з Центру легеневого здоров’я, інфекційної та 8-ї лікарень, а також лікарні швидкої допомоги і центру екстреної допомоги. Медики, які вже отримали щеплення, почуваються добре й не мають жодних незвичних реакцій на вакцину.

«В нас у лікарні зголосилися на вакцинацію 25 працівників — це і лікарі, і середній та молодший медичний персонал. У нас велика кількість працюючого персоналу, більша кількість з якого минулого року вже перехворіла. Фактично, 80−90% працівників, які працюють безпосередньо з ковідом, мають антитіла до нього», — розповіла медична директорка з лікувальної роботи міської лікарні швидкої медичної допомоги Леся Кобецька.

Нагадаємо, що уночі 25 лютого на Львівщину надійшла перша партія вакцини від коронавірсу. Область отримала 42 200 доз вакцини Oxford/AstraZeneca (Covishield), якою планують вакцинувати 21 100 осіб (по дві дози на одну людину).

Павло Паламарчук, "День", Львів

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ