Завжди був націоналістом, пишаюсь цим. Негативних підтекстів цьому означенню надають неграмотні люди, плутають його із шовінізмом. Націоналізм – це любов до Батьківщини, а шовінізм передбачає ненависть до інших націй.
Роман Іваничук, український письменник, патріарх української історичної романістики, громадський діяч

Більше 10 банків пропонують "кредитні канікули" своїм клієнтам

3 квітня, 2020 - 13:26
Фото з відкритих джерел
Понад 10 банків уже почали пропонувати своїм клієнтам програми "кредитних канікул", а невдовзі всі банки мають долучитися до цієї програми.
 
Про це на прес-брифінгу заявив заступник голови НБУ Олег Чурій, повідомляє Українська Правда.
 
"Ми знаємо, що ВР затвердила закон, яким заборонив банкам нараховувати пені та штрафи на період карантину. Банки активно зараз займаються тим, що надають можливість клієнтам взяти так звані "кредитні канікули", - сказав Чурій.
 
"Що мається на увазі? Банки можуть відстрочити для клієнтів виплату основного боргу, у той же час клієнти продовжують платити відотки. Другий варіант: банки можуть повністю дозволити клієнтам на період карантину не платити основну суму разом із відсотками.
 
І третій варіант: банк може проводити реструктуризацію кредитів позичальникм, які вчасно виконали свої обов'язки до початку кризових явищ", - пояснили в Нацбанку.
 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ