Доля випробовує тих, хто намірився іти до великої мети, але сильних духом не спіймає ніхто, вони зі стиснутими руками вперто і сміливо ідуть до наміченої мети.
Катерина Білокур, українська художниця, майстер народного декоративного живопису

У Німеччині набирає обертів корупційний скандал щодо закупівель масок

3 квітня, 2021 - 16:48
Фото Unsplash

Вальтер Коль, син колишнього федерального канцлера ФРН Гельмута Коля, подав позов проти Міністерства охорони здоров’я на суму близько 5,5 мільйона євро.

Про це повідомляє видання Bild, передає Укрінформ.

Позов пов'язаний з тим, що навесні минулого року компанія Kohl Consult GmbH взяла участь у в оголошеному МОЗ тендері і отримала замовлення на поставку мільйона масок FFP2 за ціною 4,50 євро за штуку. Проте й досі міністерство не оплатило рахунок.

За словами Коля, МОЗ заявило, що маски не є водостійкими. Проте, як стверджує позивач, при замовленні про цей критерій не йшлося.

«Я не розумію, чому Єнс Шпан та його міністерство навмисно порушують власні контракти. Принцип дотримання контрактів, очевидно, їх не стосується», - заявив Коль.

Міністерство охорони здоров’я відмовилося коментувати справу.

Як повідомлялось, у Німеччині набирає обертів корупційний скандал щодо закупівель захисник масок. У центрі його опинилися кілька політиків, включно з депутатами Бундестагу, переважно з правлячої партії ХДС. Кілька політиків уже залишили свої посади. Ситуація серйозно підірвала рейтинги консерваторів напередодні виборів.

Проводиться розслідування.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ