Ані багатство, ані влада, ані могутність і сила не окупить глупоти й не заступить мудрости; без мудрости сила чи значення буде в найліпшім разі робити враження якогось фізичного рідкісного явища, а лише мудрість буде імпонуючим духовним людським явищем.
Андрей Шептицький, предстоятель Української Греко-Католицької Церкви, Митрополит Галицький та Архієпископ Львівський

Ніагарський водоспад цієї доби на годину вимкнув підсвітку через протести у США

3 червня, 2020 - 11:12
Фото: ua.igotoworld.com

Підсвітку Ніагарського водоспаду цієї ночі було на годину вимкнено в знак вшанування й солідарності із афроамериканцями.

Як повідомили у Раді із питань підсвітки Ніагарського водоспаду, до акції приєдналися водоспади як на американській, так і на канадській стороні, передає Укрінформ.

Акція була також приурочена до так званого "темного вівторка", що проходить у всьому світі. 

"Започаткований музичною індустрією "темний вівторок" був задуманий як колективна пауза, покликана розпочати чесну, вдумливу та продуктивну розмову про дії з підтримки темношкірого населення", - пояснили у Раді.

Ніагарський водоспад регулярно підсвічується різними кольорами на вшанування різноманітних подій, однак вимкнення світла використовується нечасто.

Журналісти інформують, що у США тривають акції протесту проти поліцейського свавілля, що спалахнули після загибелі під час затримання поліцією в Міннеаполісі 46-річного афроамериканця Джорджа Флойда.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ