Національна справа — це справа всього народу і справа кожного громадянина; це корінний інтерес усього народу і громадянства, совість кожного з нас...
Іван Дзюба, український літературознавець, критик, громадський діяч, дисидент, Герой України, академік Національної академії наук України

Оксана Забужко презентує нову книгу онлайн

3 червня, 2020 - 21:35
Фото Миколи ТИМЧЕНКА, "День"

4 червня в ефірі «Літкур’єру» письменниця Оксана Забужко проведе першу презентацію нової книги «Планета Полин», яка щойно вийшла друком у видавництві "Комора".

«У цьому томі зібрано найважливіші есеї Оксани Забужко останніх двох десятиліть, присвячені постатям і подіям, які авторка вважає культурно знаковими для сьогоднішньої епохи кризи гуманізму. «Жіночі», «чоловічі» й «колективні», всі ці «портрети» об’єднує глибоко особисте переживання авторкою біжучої історії, в яку вона вписує своїх героїв — і цим виявляє в ній, хоч якій на позір катастрофічній, невидимий раніше життєствердний смисл», - йдеться на сторінці Форуму Видавців у Facebook.

У четвер о 20:30 на сторінці Форуму Видавців авторка розповість більше про концепцію та композицію книги, зачитає уривки та відповість на запитання глядачів.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ