Справжня велич полягає в тому, щоб панувати над собою.
Жан де Лафонтен, французький поет і письменник

У Канаді кількість хворих короновірусом перевищила 92 тис. людей

3 червня, 2020 - 13:02
Фото: Reuters

Кількість заражених коронавірусом на території Канади зросла до 92 тис. 151 людини, 7 тис. 344 померли з початку пандемії.

Про це повідомило Міністерство охорони здоров'я країни, передає Інтерфакс-Україна.

За два тижні кількість інфікованих збільшилася більш ніж на 20 тис., померлих - понад 2 тис. осіб.

"У франкомовній провінції Квебек, яка найбільше постраждала від коронавірусу, зафіксовано близько 51,4 тис. випадків зараження, в сусідній провінції Онтаріо, де розташована столиця країни Оттава, - 28,7 тис. У західних провінціях Канади, Альберті - понад 7 тис., в Британській Колумбії - понад 2,5 тис.", - йдеться у повідомленні.

При цьому в провінції Квебек і Онтаріо зафіксовано найбільшу кількість смертей в країні - 4661 і 2293, відповідно. Найбільший приріст смертності від коронавірусу спостерігається в Квебеку.

"Значне зростання захворюваності коронавірусом в Канаді, населення якої становить 37,6 млн осіб, почалося на початку квітня. Станом на 22 березня, в країні було виявлено всього близько 1,4 тис. інфікованих COVID-19.

Нині тестування на коронавірус пройшли майже 1 млн 721 тис. осіб, з яких понад 1,6 млн дали негативний результат", - зазначає пресслужба.

Також повідомляється, що єдина адміністративна одиниця Канади, де досі не зафіксовано жодного випадку захворювання коронавірусом, - це північна і найменш населена територія Нунавут. Окрім того, в останні дні не зафіксовано жодного захворювання в атлантичних провінціях Острів Принца Едварда, Нью-Брансвік, а також у Північно-Західних територіях, Нунавут і прикордонній з Аляскою території Юкон.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ