Невідво­рот­ний хід бут­тя ве­де нас від ба­га­ть­ох тра­диційних цінно­с­тей. Та я вірю, що ми до них обовяз­ко­во по­вер­не­мо­ся
Іван Миколайчук, український актор, кінорежисер, сценарист

Кулеба: Немає більш природних союзників у Чорному морі, ніж Україна та Туреччина

3 липня, 2020 - 22:01
Фото: Twitter / Dmytro Kuleba

 «Немає більш природних союзників у Чорному морі, ніж Україна і Туреччина. Потенціал нашого співробітництва вже значною мірою реалізується, і ми обговорили сьогодні серйозні, амбітні проєкти у військово-технічній сфері, над якими ми працюємо, торгівлю, туристичний обмін».

Про це міністр закордонних справ України заявив під час спільної пресконференції з міністром закордонних справ Туреччини Мевлютом Чавушоглу за результатами Восьмого засідання українсько-турецької Спільної групи стратегічного планування, передає пресслужба МЗС. 

«Ми вдячні Туреччині за підтримку територіальної цілісності України, за її принципову позицію щодо Криму, яка проявляється не лише в заявах, а в конкретних діях. Зокрема, у частині забезпечення підтримання санкційного режиму щодо незаконно окупованого півострова. Туреччина та Україна є надійними друзями, партнерами, не лише на двосторонньому рівні, але і в рамках міжнародних організацій».

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ