...Від того, скільки цеглинок ворожого муру проб’ємо лезами і кулями, залежить підсумок боротьби.
Юрій Горліс-Горський, український військовий і громадський діяч, письменник

З початку року через обстріли окупантів загинули 11 мирних жителів, - Денісова

3 липня, 2020 - 18:10
Фото: Reuters

Із початку 2020 року 11 мирних жителів загинули на Донбасі унаслідок обстрілів з боку російських найманців, повідомила уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

"Сьогодні внаслідок обстрілу з боку незаконних збройних формувань загинула мешканка Зайцевого, що на Донеччині. Під час обстрілу загибла перебувала на подвір’ї. (...) Із початку 2020 року це вже 11 жертва обстрілів серед цивільного населення. Загалом із початку російської агресії на Сході країни ми втратили понад 13 тисяч співгромадян", - написала Денісова на сторінці у Facebook.

Омбудсмен наголосила, що Російська Федерація продовжує порушувати Мінські домовленості, демонструє світові свою агресивну окупаційну політику та небажання припиняти вогонь на Сході України, через що мирні мешканці продовжують гинути.

Денісова також закликала представників міжнародних гуманітарних місій, правозахисних організацій рішуче засудити дії агресора та об'єднати зусилля, аби змусити РФ дотримуватися IV Женевської Конвенції про захист цивільного населення під час війни.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ