Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

SkyUp дозволив перевезення тварин вагою до 10 кг у салоні літака

3 серпня, 2020 - 16:50
Фото: SkyUp Airlines

SkyUp збільшив ліміт ваги для перевезення тварин у салоні до 10 кг з 8,5 кг.

Про це повідомила пресслужба SkyUp Airlines у Facebook.

"Відтепер можна перевозити в салоні літака SkyUp Airlines ще більш пухкеньких волохастиків. Ваш кіт чи песик може важити разом із контейнером 10 кг, а не 8, як раніше", - йдеться у повідомленні.

У пресслужбі зазначили, що послуга перевезення домашнього улюбленця у салоні літака коштуватиме 40 євро при оплаті заздалегідь, або 50 євро при оплаті в аеропорту. При цьому параметри контейнера для перевезення тварини мають бути не більше ніж 50х40х20 см.

Перевезення улюбленця в багажному відділенні коштуватиме 80 євро при оплаті заздалегідь, а при оплаті в аеропорту - 100 євро (за курсом НБУ на день оплати). У такому випадку тварина повинна важити не більше ніж 23 кг, а параметри контейнера - не перевищувати 310 см у сумі трьох вимірів.

У той же час, додали у пресслужбі, якщо вага улюбленця з контейнером перевищує 23 кг, в аеропорту доведеться сплатити 5 євро за кожен додатковий кілограм ваги. При цьому максимально допустима вага - 32 кг.

Також зазначається, що на одному рейсі можна перевозити не більше чотирьох тварин.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Еспресо

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ