Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Міжнародна і Європейська федерації журналістів закликали РФ звільнити Сущенка

3 жовтня, 2016 - 16:10
Фото з відкритих джерел

Керівники Міжнародної та Європейської федерацій журналістів (IFJ-EFJ)  обурені фабрикованою РФ справою проти українського журналіста, кореспондента агентства Укрінформ у Франції Романа Сущенка, та вимагають його негайного звільнення.

Про це йдеться у заяві на сайті IFJ.

«Міжнародна і Європейська федерація журналістів підтримують українського репортера Романа Сущенка, і вимагають його звільнення після арешту 30 вересня о Москві за звинуваченням у шпигунстві», - йдеться у повідомленні.

Представники IFJ-EFJ повністю розділяють заяву Укрінформа про те, що звинувачення Романа у шпигунстві є нісенітницею.

Нагадаємо, що 30 вересня у Москві затримали власного кореспондента агентства Укрінформ у Франції Романа Сущенка. У зв’язку з цим агентство поширило заяву, у який йдеться, що Укрінформ обурений затриманням кореспондента Романа Сущенка і появою в російських ЗМІ інформації щодо звинувачень його у "шпигунстві".

Також, "Репортери без кордонів" закликають Росію негайно звільнити українського журналіста.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ