Нації, де переважають «нейтральні»... неминуче засуджені на смерть і рабство.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, історіософ, соціолог, публіцист

До Вінницького військового шпиталю прибув борт з пораненими бійцями

3 грудня, 2016 - 09:31
Фото з архіву "Дня"

Понад місяць у Вінниці не було «бортів» із фронту. Та у п’ятницю, 2 грудня, Вінницький військово-медичний клінічний центр прийняв новий борт з 11 пораненими бійцями. Трьох із них одразу забрали до реанімаційного відділення. В інших травми різного ступеня важкості, контузії, переломи, травми голови та грудної клітки.

«Поранених бійців везли з Дніпровського шпиталю до Львівського, але через погані погодні умови борт повернули до Вінниці. Ми повністю готові до прийому пацієнтів, вже розгорнули операційні, – каже начальник військово-медичного центру Центрального регіону, полковник медичної служби Сергій Петрук. – Більшість поранених з важкими множинними пораненнями і травмами грудної клітки та живота. Троє одразу поступили у реанімаційне відділення, один у важкому стані на апараті штучної вентиляції легень. Щодо інших, то триває медичне сортування відповідно до травм та важкості пацієнтів».

Сергій Петрук розповідає, що особливість лікування поранених з фронту полягає в тому, що такі пацієнти потребують поетапних операцій. Разовим хірургічним втручанням зазвичай не обходиться. Тому сказати, коли вдасться поставити хлопців на ноги, складно – все залежить від важкості отриманих травм і індивідуальних властивостей організму.

Загалом нині у військовому шпиталі перебуває майже 40 АТОвців з різними пораненнями.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця, фото надано автором

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ