Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

РФ не виконує зобов’язань щодо контролю за обігом зброї, - МЗС Канади

3 грудня, 2020 - 22:36
Фото: Reuters

Відмова Росії дотримуватися міжнародних правил стосовно контролю за обігом зброї шкодить європейській безпеці.

Про це сказав під час 27-ї Міністерської ради Організації з безпеки та співробітництва в Європі міністр закордонних справ Канади Франсуа-Філіп Шампань, передає Укрінформ.

“Канада залишається відданою встановленим у Європі законодавчим рамкам контролю за обігом звичайного озброєння. Водночас небажання Росії дотримуватися своїх зобов’язань підриває впевненість Європи та шкодить уже вжитим заходам із розбудови безпеки”, - сказав Шампань.

Як відомо, 27-а Міністерська рада Організації з безпеки та співробітництва в Європі проходить 3-4 грудня у віртуальному форматі через пандемію COVID-19.

Участь у ній беруть близько 40 глав МЗС країн-членів ОБСЄ. Дипломати підбивають підсумки діяльності організації за 2020 рік та здійснюють огляд безпекової ситуації в євроатлантичному та євразійському регіонах. Однією з головних тем зустрічі є російська агресія проти України.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ