Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Білоруський авіаперевізник удвічі скоротив кількість літаків через санкції ЄС

3 грудня, 2021 - 13:47
Фото Reuters

Білоруська авіакомпанія «Белавіа» повідомила 3 грудня, що через санкційні обмеження мусила скоротити свій парк до 15.

Як передає "Радіо Свобода", донедавна флот компанії налічував 29 літаків.

Водночас у компанії вважають, що скорочення не вплине на вже заплановані рейси. Наявних літаків, за заявою, «достатньо для виконання всіх регулярних рейсів у зимовий сезон — як регулярних, так і чартерних». До літнього сезону «Белавіа» планує поповнити флот, придбавши літаки та орендувавши в компаній з-поза Європейського Союзу.

«Не хвилюйтеся: обмеження не вплинуть на можливість виконання рейсів, які вже заплановані в поточному розкладі. Можна сміливо планувати відпустку під час зимових канікул. Ризику залишитися в чужій країні немає. Держави, в які зараз виконуються рейси, відкриті для «Белавіа», нові обмеження не вплинуть на їхню доступність, рейси будуть виконуватися за розкладом», – зазначають у авіакомпанії.

У «Белавіа» також пообіцяли, що нові санкції не вплинуть на ціни на авіарейси, але в цілому «ціни на авіаквитки змінюються динамічно і залежать від поточного та прогнозованого навантаження на рейси, попиту на авіаперевезення в тому чи іншому напрямку та інших факторів».

П’ятий пакет санкцій Євросоюзу проти Білорусі набув чинності 2 грудня. У списку санкцій Євросоюзу 17 офіційних осіб та 11 організацій. Як повідомляє Радіо Свобода, у списку санкцій ЄС проти Білорусі загалом – 183 особи і 26 юросіб. До списку увійшли, зокрема, національний білоруський авіаперевізник «Белавіа» та туристичні компанії, які в Євросоюзі вважають причетними в організації перевезення мігрантів переважно з Близького Сходу до кордону східного флангу блоку.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ